Crunch GPX1250.1D wzmacniacz jednokanałowy 1x650w RMS
GPX1250.1D
Nowe
Wzmacniacz samochodowy jednokanałowy. Moc 1x650 Wat RMS przy 1 Ohm. W komplecie przewodowy sterownik basu.
Więcej szczegółów
 1 sztuk sprzedanych
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Producent i osoba odpowiedzialna za produkt
Bezpieczeństwo produktów
Producent
  • Audio Design Lautsprecher Vertriebs GmbH
  • Am Breilingsweg 3
  • D-76709 Kronau
  •  Niemcy
  • info@audiodesign.de
Osoba odpowiedzialna
  • Am Breilingsweg 3
  • D-76709 Kronau
  •  Niemcy
  • info@audiodesign.de
Jakość i funkcje oferowane w tej cenie plasują go wśród najciekawszych pozycji na rynku.
Model GPX1250.1D to jednokanałowy wzmacniacz pracujący w klasie D.
Wzmacniacz stabilny jest do 1 Ohm, co umożliwia zastosowanie każdego głośnika basowego
W komplecie przewodowy sterownik basu umożliwiający sterowanie poziomem basu z miejsca kierowcy.
Parametry wzmacniacza Crunch GPX1250.1
- Ilość kanałów: 1
- Klasa wzmacniacza: cyfrowy Class D
- Moc RMS przy 4 Ω: 1 × 350 W
- Moc RMS przy 2 Ω: 1 × 500 W
- Moc RMS przy 1 Ω: 1 × 650 W
- Moc maksymalna przy 4 Ω: 1 × 700 W
- Moc maksymalna przy 2 Ω: 1 × 1000 W
- Moc maksymalna przy 1 Ω: 1 × 1250 W
- Zakres impedancji głośnika: 1 – 8 Ω
- Stosunek sygnału do szumu: > 100 dB
- Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD+N): < 0,08 % (80 Hz)
- Czułość wejściowa: HI LEVEL 1 – 10 V, RCA INPUT 0,3 – 4 V
- Pasmo przenoszenia: 5 – 160 Hz (-3 dB)
- Impedancja wejściowa: 20 kΩ
- Zwrotnica dolnoprzepustowa (regulowana): 40 – 150 Hz @ 12 dB/oktawę
- Podbicie basu (regulowane): 0 – 12 dB @ 40 Hz
- Filtr subsoniczny (regulowany): 10 – 35 Hz @ 12 dB/oktawę
- Płynna regulacja fazy: 0 – 180°
- Wejście wysokiego poziomu z automatycznym włączaniem: tak
- Przewodowa regulacja basu: tak, sterownik w komplecie
- Zabezpieczenie prądowe (bezpieczniki): 2 × 40 A
- Szerokość: 254 mm
- Wysokość: 46 mm
- Długość: 225 mm