FORMY PŁATNOŚCI I DOSTAWA

Płatności

W sklepie internetowym www.centrumaudio.pl za złożone zamówienie można dokonać płatności w następujący sposób:

1) Płatność on-line

Płatności on-line obsługuje serwis Przelewy24.
Przelewy24 to lider w branży płatności on-line uhonorowany na EKOMERSy 2016 przyznaniem I miejsca w kategorii NAJLEPSZY OPERATOR PŁATNOŚCI.
Serwis Przelewy24 to szybkie, wygodne, proste i bezpieczne płatności, najwyższy poziom bezpieczeństwa z 3D SECURE, gwarancja w pełni automatycznej obsługi 165 banków.
Przebieg płatności on-line za pośrednictwem serwisu Przelewy24:
Klient wybiera jako formę płatności przelew on-line: "Płać Przelewy24" i po potwierdzeniu zamówienia następuje przekierowanie na stronę z ikonami banków obsługiwanych przez nasz system gdzie Klient wybiera ikonę banku, z którego chce dokonać zapłaty. W końcowym etapie zamówienia po wybraniu odpowiedniego dla siebie banku zostaje automatycznie przekierowany na właściwą stronę banku - stronę logowania. Połączenie jest szyfrowane i 100% bezpieczne. Dane trafiają bezpośrednio tylko do banku Klienta i nie są przechowywane w innym miejscu.

2) System płatności mobilnych Blik

Co wyróżnia BLIK?
Wygoda – wystarczy telefon aby szybko zapłacić za zakupy on-line (nie trzeba posiadać karty kredytowej ani dostępu do konta internetowego).
Bezpieczeństwo - dla każdej transakcji generowany jest jednorazowy, sześciocyfrowy kod, który można wykorzystać tylko przez dwie minuty.
System płatności mobilnych BLIK to idealny sposób na proste i bezpieczne zakupy w Internecie. Pozwala użytkownikom telefonów na dokonywanie płatności nie tylko online, ale także w sklepach stacjonarnych, kawiarniach i punktach usługowych. Umożliwia również szybkie wypłacanie telefonem gotówki w bankomatach.
Wystarczy tylko telefon, aby prosto i bezpiecznie zapłacić za zakupy online. Nie trzeba podawać danych karty kredytowej, czy pamiętać o danych dostępowych do bankowości internetowej.

3) Za pobraniem

- przy odbiorze przesyłki u kuriera (dotyczy tylko zamówień wysyłanych na teren Polski).

4) Przelewem – na poniższy numer konta bankowego:

ING Bank Śląski- Oddział w Nysie- za zamówienia złożone w PLN. Nr konta: 05 1050 1490 1000 0090 7456 7646
Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku oferta Sprzedawcy nie jest wiążąca i zamówienie zostaje usunięte z systemu. W tytule płatności wystarczy podać tylko numer składanego zamówienia. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu o tym fakcie obsługi sklepu internetowego CENTRUM AUDIO.

5) Zakupy na raty - systemy ratalne e-raty obsługiwane są przez serwis Przelewy24.

Udostępniane przez Przelewy24 systemy, to innowacyjne, całkowicie internetowe rozwiązania, pozwalające płacącemu zrealizować transakcję – wliczając w to uzyskanie kredytu lub pożyczki - w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne obecnie systemy ratalne: Alior raty, Sygma raty, mBank raty, Santander raty.
Przebieg transakcji za pośrednictwem systemu e-raty w Przelewy24:
Klient wybiera jako formę płatności e-raty i zostaje przeniesiony na stronę banku, gdzie wypełnia wniosek kredytowy.
Po złożeniu wniosku, Klient powraca na stronę Sprzedawcy, wniosek trafia do analizy do banku, a Klient otrzymuje potwierdzenie złożenia wniosku.
Po pozytywnej weryfikacji Klienta, bank wysyła umowę kredytową do akceptacji przez Klienta.
Klient akceptuje umowę on-line.
Ostateczna akceptacja jest informacją dla sklepu, że można wysyłać towar do Klienta.
Umowa kredytowa zostaje sfinansowana przez bank.
Główne zalety:
- elastyczne okresy kredytowania (3-36 miesięcy),
- szybkość procesu (średni czas od złożenia wniosku do pozytywnej decyzji – około 15 minut),
- brak zbędnych formalności i wizyt kuriera,
- cała procedura odbywa się on-line.

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole. Sprawdź jakie to proste:
- wybierz produkt który Cię interesuje gdy wartość koszyka przekroczy 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
- wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
- przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego,
- potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
- umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.

Elektronix Mateusz Kotwiński oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Koszty, rodzaje i terminy dostawy

Darmowa dostawa - od 500 zł.
Darmowa dostawa - dla wszystkich produktów z oznaczeniem "0 zł dostawa".
W pozostałych przypadkach:
Kurier Inpost (przedpłata) - Koszt dostawy wynosi 13,00 pln brutto.
Kurier Inpost (za pobraniem) - Koszt dostawy wynosi 16,00 pln brutto.
Inpost Paczkomaty/24 (przedpłata) - Koszt dostawy wynosi 13,00 pln brutto.
Zakupiony towar wysyłany jest do 2 dni roboczych.
Staramy się, aby dostarczyć Państwu zamówiony towar w możliwie najkrótszym terminie. 90% zamówień złożonych do godziny 14:00 udaje się nam dostarczyć do Państwa rąk w czasie 24 godzin.

Staramy się, aby wszystkie towary z oferty naszej strony internetowej były zawsze dostępne. Może się jednak zdarzyć, że zamówiony towar jest chwilowo niedostępny. W takich przypadkach termin dostarczenia przesyłki może ulec wydłużeniu, a w ciągu 24 godzin informujemy Klienta o zaistniałej sytuacji i przedstawiamy ofertę, która sprosta jego oczekiwaniom i pozwoli na realizację zamówienia. W skrajnych maksymalnie sytuacjach termin doręczenia przesyłki może przedłużyć się do kilkunastu dni (np. w sytuacji, gdy zamówiony przez klienta towar sprowadzany jest z magazynu zagranicznego).

Dołożymy wszelkich starań, aby realizacja złożonego zamówienia przebiegła sprawnie, a zakupiony towar trafił do Ciebie jak najszybciej.

Przesyłki wysyłane są od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy dla Rzeczypospolitej Polskiej.

zamknij
Pola wymagane
zamknij
Centrum Audio Największy w Polsce sklep Car Audio. Posiadamy: głośniki, subwoofery, radia, wzmacniacze samochodowe i inne sprzęty do Twojego samochodu. Niskie ceny, duży wybór. Mamy wieloletnie doświadczenie, chętnie służymy radą. Oferujemy także montaż.
ul. Franciszkańska 10E 48-300 Nysa, PL
Phone: 77 433 84 42