Kenwood DMX-9720XDS Radioodtwarzacz 2-DIN DSP Android Auto BT

DMX-9720XDS

Nowe

Cyfrowy odbiornik multimedialny z 10,1-calowym wyświetlaczem HD, cyfrowym radiem DAB + i połączeniem ze smartfonem.

Więcej szczegółów

4 849,00 zł 4849.00

KLUCZOWE CECHY :

 • Wyświetlacz HD o przekątnej 25,7 cm (10,1”) z technologią „OPTICAL BONDING”
 • Antyrefleksyjna i przeciwodblaskowa powierzchnia ekranu
 • Bezprzewodowy CarPlay
 • Bezprzewodowe tworzenie kopii lustrzanych dla zgodnych smartfonów z systemem Android
 • Apple CarPlay i Android Auto do podłączenia kompatybilnego smartfona przez USB
 • Spotify przez CarPlay / Android Auto
 • Wejście HDMI / MHL do podłączenia najnowszych smartfonów do transmisji audio / wideo (iPhone 5, smartfony z systemem Android z obsługą MHL)
 • Zintegrowany cyfrowy odbiornik radiowy z nieprzerwanym przełączaniem między DAB i FM (Seamless Blending), funkcją pokazu slajdów
 • Zestaw głośnomówiący Bluetooth do zestawu głośnomówiącego (HFP 1.7) i A2DP (w tym AVRCP 1.5), w tym mikrofon przewodowy
 • Można podłączyć równolegle 2 telefony
 • Możliwość jednoczesnego podłączenia 3 urządzeń do strumieniowego przesyłania dźwięku (Kenwood Music Mix)
 • Odłączany tylny kabel USB do danych audio i wideo (dane audio MPEG1 / 2/4 H.264, WMV, FLAC, WAV, AAC, WMA i MP3)
 • Sterowanie iPodem / iPhone'em * przez USB z funkcją ładowania do 1,5 A.
 • Tuner RDS z 20 zaprogramowanymi stacjami, „Radio Text Plus”
 • Wejście kamery HD dla kamery przedniej / tylnej (opcjonalnie CMOS-740HD)
 • 4 wejścia kamer
 • Regulowane prowadnice do parkowania kamery cofania można wyblaknąć
 • Procesor dźwięku z 13-pasmowym korektorem graficznym, korekcją czasu i cyfrową zwrotnicą
 • Korektor parametryczny
 • Odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości (pliki WAV i FLAC z USB do 192 kHz / 24 bity)
 • Bezprzewodowy dźwięk wysokiej rozdzielczości (LDAC)
 • 3 wyjścia przedwzmacniacza (przód, tył, sub) z 5 woltami

Kenwoods DMX9720XDS to doskonałe, wszechstronne urządzenie, które wyróżnia się łatwością obsługi, a także jakością i doskonałymi funkcjami dźwiękowymi. 10,1-calowy monitor HD o niskim współczynniku odbicia, intuicyjny, konfigurowalny interfejs użytkownika, bezprzewodowe Apple CarPlay i Android Auto sprawiają, że DMX9720XDS jest Najnowocześniejszy. Możliwość kontaktu z dwoma telefonami w tym samym czasie, są nawet cztery kamery, co pozwala na pełny widok pojazdu.Możliwość Hi-Res z opcją odtwarzania FLAC i DSD zapewnia optymalny dźwięk Dzięki Bluetooth 5.1, certyfikat LDAC zapewnia najlepszą możliwą jakość. Jeśli dodasz znakomicie zaimplementowaną łączność DAB +, HDMI i USB, uzyskasz idealnego rozrywkę dla samochodu.


10,1-calowy wyświetlacz HD z technologią „OPTICAL BONDING”

Duży 10,1-calowy wyświetlacz LCD (przekątna 25,7 cm) zapewnia wspaniałe kolory, wysoki kontrast i imponującą ostrość. Wyposażony w najnowocześniejszy elektrostatyczno-pojemnościowy panel dotykowy, panel HD LCD o rozdzielczości 1280 x 720 (720P) i białe podświetlenie LED, zachwyca wysoką luminancją i wyjątkowo szerokimi kątami widzenia. Technologia łączenia optycznego zastosowana w DMX9720XDS umożliwia podłączenie panelu dotykowego i wyświetlacza do jednego urządzenia za pomocą różnych technologii klejenia. Podczas procesu klejenia szczelina powietrzna między panelem dotykowym a wyświetlaczem w pomieszczeniu czystym jest zastępowana przezroczystym klejem, aby zapewnić bezawaryjną funkcjonalność dotykową, przy jednoczesnym zmniejszeniu odbić i poprawie


Apple CarPlay

CarPlay - inteligentny i bezpieczny sposób korzystania z iPhone'a w samochodzie. Dzięki KENWOOD ten typ integracji iPhone'a został podniesiony na nowy poziom: polecenia głosowe są niezawodnie realizowane za pomocą funkcji Siri, alternatywnie duże przyciski mogą być używane do sterowania mapami Apple, funkcjami telefonu lub odtwarzaczem muzyki. Najnowsza wersja iOS (iOS 12.0 i wyższe) obsługuje także aplikacje nawigacyjne, takie jak Google Maps ™ i Waze ™. Dzięki funkcji WiFi DMX9720XDS smartfony Apple mogą być nawet połączone bezprzewodowo. (Wymagany kompatybilny smartfon).


Bezprzewodowe dublowanie Androida

Dzięki funkcji WiFi w monitorze DMX9720XDS, połączenie można nawiązać bardzo wygodnie bezprzewodowo za pomocą bezprzewodowego dublowania systemu Android. Masz szybki i łatwy dostęp do wszystkich aplikacji, w tym nawigacji i muzyki, za pośrednictwem ekranu dotykowego.


Android Auto

Użytkownicy smartfonów z systemem Android mogą wygodnie zabrać ze sobą do samochodu znane im środowisko smartfonów dzięki opracowanemu przez Google „Android Auto”. Interfejs użytkownika Android Auto został zaprojektowany z myślą o szczególnie prostej i intuicyjnej obsłudze; jako alternatywa dla sterowania za pomocą obszernych przycisków dotykowych, wiele aplikacji dostarczanych przez Android Auto można również wygodnie obsługiwać bez odrywania rąk od kierownicy za pomocą sterowania głosowego . Możliwe jest nawet wyszukanie kontaktu telefonicznego i nawiązanie połączenia bez konieczności obsługi przycisku na odbiorniku lub smartfonie. Możliwość dyktowania i odczytywania wiadomości tekstowych na głos uzupełnia wygodne funkcje komunikacyjne Android Auto. Oprócz dostępu do własnej biblioteki muzycznej podłączonego smartfona można również skorzystać z usługi przesyłania strumieniowego „Google Play Music”. Android Auto wykorzystuje do nawigacji wypróbowane i przetestowane „Mapy Google” i umożliwia precyzyjne, głosowe prowadzenie po trasie, w tym integrację aktualnych danych o ruchu drogowym, przejrzyste prowadzenie po pasie i wiele innych dodatkowych funkcji. Oprócz podstawowych aplikacji
Wiele innych aplikacji jest zgodnych z Android Auto i może rozszerzyć zakres funkcji o usługi przesyłania wiadomości, usługi radia internetowego lub inne kompatybilne aplikacje. Android Auto jest przeznaczony do użytku ze smartfonami z systemem Android od OS 5.0 (Lollipop), smartfon jest podłączony za pomocą kabla USB, który służy również do ładowania smartfona podczas pracy.


Bezprzewodowy dźwięk Hi.Res

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości to format o jakości dźwięku przewyższającej standard CD! Hi-Res Audio łączy wszystkie szczegóły Twojej ulubionej muzyki i ożywia Twoje ulubione utwory! Dzięki szczególnie szerokiemu spektrum obrazów, które obejmuje również wyjątkowo wysokie i szczególnie niskie częstotliwości, możesz zanurzyć się w spektakularnie realistyczne wrażenia słuchowe. DMX9720XDS obsługuje bezprzewodowo dźwięk Hi-Res przez LDAC. LDAC to technologia kodowania dźwięku, która umożliwia przesyłanie dźwięku Hi-Res przez połączenie Bluetooth.


Samochodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth

Moduł Bluetooth umożliwia bezpieczne i wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych podczas jazdy. Jakość głosu zapewnia dołączony mikrofon zewnętrzny oraz wyrafinowane przetwarzanie dźwięku z tłumieniem echa i szumów tła. Szczególnie praktyczna jest możliwość połączenia dwóch telefonów w tym samym czasie i obsługi ich równolegle. Dzięki nowej funkcji „Kenwood Music Mix” można połączyć równolegle do 5 telefonów w celu odtwarzania muzyki. Do przesyłania strumieniowego audio przez A2DP używany jest profil AVRCP 1.5 z rozszerzonymi funkcjami sterowania i wyszukiwania, w tym wyświetlanie tytułu, wykonawcy, albumu itp. Dzięki menu dotykowym obsługa wszystkich funkcji Bluetooth jest dziecinnie prosta, dostęp do książki telefonicznej telefonu komórkowego jest tak samo możliwy jak funkcja oddzwaniania.


Kenwood Remote S.

Aplikacja Kenwood Remote S zamienia kompatybilne smartfony z systemem Android i Apple w wszechstronnego pilota do zgodnych monitorów Kenwood. Aplikacja jest obsługiwana za pomocą dużych przycisków dotykowych, które umożliwiają wykonywanie podstawowych poleceń, takich jak pauza lub pomijanie tytułu, za pośrednictwem aplikacji na smartfonie. Aplikacja Kenwood Remote S jest dostępna bezpłatnie w Google Playstore i App Store.


DSP z cyfrową korekcją czasu

Różnorodne, cyfrowe funkcje audio monitora Kenwood pomagają w idealnej realizacji doskonałego dźwięku 24-bitowego przetwornika C / A, nawet w trudnych warunkach akustycznych w samochodzie. Oprócz 13-pasmowego korektora lub cyfrowej aktywnej zwrotnicy, funkcje takie jak „Stage EQ” pomagają uczynić odtwarzanie muzyki w samochodzie tak realistycznym i wiernym oryginałowi, jak to tylko możliwe. Ponadto cyfrowy procesor dźwięku umożliwia korektę czasu pracy w celu prawidłowego taktowania odtwarzania muzyki i można go ustawić indywidualnie dla każdego kanału.


Korektor parametryczny

Za pomocą tego korektora można dokonać profesjonalnych ustawień dźwięku,
aby uzyskać najlepszą możliwą jakość dźwięku w pojeździe.
Dzięki szerokiej gamie opcji dostosowywania i precyzyjnie regulowanym
filtrom górnoprzepustowym i dolnoprzepustowym Twój pojazd stanie się Twoją własną salą koncertową!


4 wejścia kamer

Dzięki czterem wejściom kamer DMX9720XDS zapewnia maksymalną wygodę, elastyczność i bezpieczeństwo. Na przykład, kamera przednia, Kenwood Dashcam DRV-N520, kamera cofania i kamery lustrzane można podłączyć do wejść kamery. Alternatywnie obsługiwane są również inne konfiguracje, takie jak podłączenie dwóch zewnętrznych lusterek, kamery przedniej i kamery wstecznej.


Wejście kamery przedniej / tylnej HD

Opcjonalną kamerę CMOS-740HD można podłączyć do wejścia kamery przedniej lub tylnej DMX9720XDS i wyświetlać obraz w rzeczywistej rozdzielczości 1280 x 720 (720P) HD. Zastosowana w kamerze technologia High Dynamic Range (HDR) pomaga również wyeliminować zakłócenia obrazu spowodowane szczególnie ciemnymi lub jasnymi warunkami oświetleniowymi, dzięki czemu jest to idealna opcja dla kamery przedniej / tylnej.

Stacja multimedialna 2DIN Kenwood DMX9720XDS, DAB + - centrum rozrywki w Twoim samochodzie!

Długie podróże z rodziną wymagają odpowiedniej dawki rozrywki. Jeżeli poszukujesz najlepszego sposobu na zbudowanie centrum multimedialnego w swoim wozie, to powinieneś zainteresować się naszą sprawdzoną oraz pewną propozycją. Stacja multimedialna 2DIN Kenwood DMX9720XDS, DAB + może okazać się najlepszym możliwym wyborem na rynku. Firmy Kenwood nie trzeba nikomu przedstawiać. Ich produkty zapewniają najwyższą możliwą funkcjonalność, a zdobycze technologiczne przez nich oferowane sprawią, że od razu zakochasz się w ich sprzęcie. Stacja ta sprawi, że każda długa przejażdżka stanie się jeszcze przyjemniejsza niż dotychczas. 

Dobre produkty to podstawa!

Zainteresuj się naszą ofertą, aby cieszyć się produktami najwyższej jakości. Pełnia satysfakcji jest przez nas niemalże gwarantowana. 
 

Koszty, rodzaje i terminy dostawy

Darmowa dostawa - od 500 zł.
Darmowa dostawa - dla wszystkich produktów z oznaczeniem "0 zł dostawa".
W pozostałych przypadkach:
InPost Paczkomaty 24/7(przedpłata) - Koszt dostawy wynosi 16,00 pln brutto.
Kurier InPost(przedpłata)
- Koszt dostawy wynosi 20,00 pln brutto.
Kurier InPost(za pobraniem) - Koszt dostawy wynosi 25,00 pln brutto.
Zakupiony towar wysyłany jest do 2 dni roboczych.
Staramy się, aby dostarczyć Państwu zamówiony towar w możliwie najkrótszym terminie. 90% zamówień złożonych do godziny 14:00 udaje się nam dostarczyć do Państwa rąk w czasie 24 godzin.

Staramy się, aby wszystkie towary z oferty naszej strony internetowej były zawsze dostępne. Może się jednak zdarzyć, że zamówiony towar jest chwilowo niedostępny. W takich przypadkach termin dostarczenia przesyłki może ulec wydłużeniu, a w ciągu 24 godzin informujemy Klienta o zaistniałej sytuacji i przedstawiamy ofertę, która sprosta jego oczekiwaniom i pozwoli na realizację zamówienia. W skrajnych maksymalnie sytuacjach termin doręczenia przesyłki może przedłużyć się do kilkunastu dni (np. w sytuacji, gdy zamówiony przez klienta towar sprowadzany jest z magazynu zagranicznego).

Dołożymy wszelkich starań, aby realizacja złożonego zamówienia przebiegła sprawnie, a zakupiony towar trafił do Ciebie jak najszybciej.

Przesyłki wysyłane są od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy dla Rzeczypospolitej Polskiej.
30 dni na zwrot towaru

W Centrum Audio kupuj bez obaw. 
Mając na uwadze komfort naszych klientów w Centrum Audio produkty możesz zwrócić w ciągu 30 dni od daty odbioru bez podania przyczyny.
Zakupy na Raty

​Innowacyjne systemy ratalne udostępniane przez Przelewy24 to całkowicie internetowe rozwiązania umożliwiające klientowi dokonanie transakcji online, bez wychodzenia z domu i bez zbędnych formalności.

Zakupy na raty możliwe są od kwoty 300zł.

Przelewy24

Przebieg transakcji za pośrednictwem systemu e-raty w Przelewy24:
1. Klient wybiera towar na stronie (wrzuca do koszyka) i przechodzi do realizacji zamówienia.
2. Przy składaniu zamówienia jako formę płatności i dostawy należy wybrać: Kurier - przedpłata (dostawa kurierem) lub InPost Paczkomaty - przedpłata (dostawa do paczkomatu).
3. W kolejnym etapie składania zamówienia należy wybrać jako formę płatności Przelewy24, następnie po przekierowaniu na stronę szybkich płatności zaznaczyć Raty i odroczone płatności i wybrać jednego z dwóch banków: Alior raty lub mBank raty. Po wybraniu banku następuje automatyczne przeniesienie na jego stronę, gdzie wypełnia się wniosek kredytowy. 

4. Po złożeniu wniosku, Klient zostaje przekierowany na stronę Sprzedawcy, wniosek trafia do analizy do banku, a Klient otrzymuje potwierdzenie złożenia wniosku.
5. Po pozytywnej weryfikacji Klienta, bank wysyła umowę kredytową do akceptacji przez Klienta.
6. Klient akceptuje umowę on-line.
7. Ostateczna akceptacja jest informacją dla sklepu, że można wysyłać towar do Klienta.
8. Umowa kredytowa zostaje sfinansowana przez bank.
9. W przypadku odrzucenia przez bank wniosku o kredyt lub rezygnacji klienta z kredytu zamówienie jest anulowane.

Główne zalety:
  - elastyczne okresy kredytowania (3-36 miesięcy),
  - szybkość procesu (średni czas od złożenia wniosku do pozytywnej decyzji –  około 15 minut),
  - brak zbędnych formalności i wizyt kuriera,
  - cała procedura odbywa się on-line.
Serwis Przelewy24 nie pobiera dodatkowych prowizji od zakupów dokonanych w systemie ratalnym. 

Link do kalkulatora rat: 

KALKULATOR RAT - ALIOR BANK

Okres Gwarancji

Wszystkie towary dostępne w naszym sklepie internetowym www.centrumaudio.pl objęte są dwuletnią gwarancją importera - autoryzowanego dystrybutora w Polsce (24 miesiące od daty zakupu), za wyjątkiem produktów firmy PRESIDENT, które objęte sa pięcioletnią gwarancją (60 miesięcy od daty zakupu).

Plik do pobrania:

WARUNKI GWARANCJI

Aktualne promocje: 

NAJNIŻSZE CENY - PROMOCJA

Najniższe ceny w Polsce

zamknij
Pola wymagane
zamknij
Centrum Audio Największy w Polsce sklep Car Audio. Posiadamy: głośniki, subwoofery, radia, wzmacniacze samochodowe i inne sprzęty do Twojego samochodu. Niskie ceny, duży wybór. Mamy wieloletnie doświadczenie, chętnie służymy radą. Oferujemy także montaż.
ul. Franciszkańska 10E 48-300 Nysa, PL
Phone: 77 433 84 42