Helix Ci3 C165.2FM-S3 2-drożne głośniki współosiowe 165mm
Ci3 C165.2FM-S3
Nowe
Helix Ci3 C165.2FM-S3 to 2-drożne głośniki współosiowe 165 mm o mocy RMS 100W i impedancji 3Ω, zapewniające czyste i dynamiczne brzmienie w zakresie 60Hz–25000Hz. Doskonałe do bezpośredniej instalacji w systemach car audio.
Więcej szczegółów
 5 sztuk sprzedanych
Najważniejsza cecha wydajności
Wysoka wydajność
HELIX COMPOSE to inteligentna inżynieria i odpowiednio wdraża wysoce wydajną technologię 3 Ohm, która doskonale współgra ze wszystkimi wzmacniaczami HELIX i MATCH, a jednocześnie pozwala na wyraźnie odczuwalny wzrost wydajności i maksymalnego ciśnienia akustycznego.
Papierowy stożek cenosfery
Zaawansowany technologicznie kosz polimerowy
FlexMount165 – uniwersalny, dostosowany do specyfiki samochodu
ProConnect – nowy standard branżowy
WireKits – Plug & Play w najlepszym wydaniu
DANE TECHNICZNE:
Moc wyjściowa RMS / maks.  P 100 / 150 Watów
Pasmo przenoszenia   60 - 25 000 Hz
Impedancja Z 3 Ω
Wrażliwość  SPL 92 dB przy 2,83 V / 1 m
88 dB przy 1 W / 1 m
Średnica zewnętrzna ø 165,0 mm / 6,50”
Średnica instalacji ø 142,0 mm / 5,59 cala
Głębokość montażu    60,7 mm / 2,39 cala
Średni bas
Impedancja Z 3 Ω
Rezystancja prądu stałego Re 3,1 oma
Częstotliwość rezonansowa Fs 72 Hz
Mechaniczny współczynnik Q Qms 4.02
Elektryczny współczynnik Q Qes 1.04
Całkowity współczynnik Q Qts 0,82
Zgodność Cms 466 µm/N
Równoważna objętość powietrza Vas 11,5 l
Współczynnik siły B*l 3,8 Tm
Obszar stożka Sd 133 cm2
Ruchoma masa Mm 10,4 g
Opór mechaniczny Rms 1,17 kg/s
Średnica cewki drgającej  ø 25 mm
Wysokość uzwojenia cewki drgającej
  10,5 mm
Maks. wycieczka liniowa Xmaks +/- 3,2 mm
Tweeter
Średnica cewki drgającej ø 20 mm