Audio System M-100 EVO2 Głośniki odseparowane
M100EVO2
Nowe
Dwudrożny zestaw głośników odseparowanych Audio System M100 EVO2 100 mm.
Więcej szczegółów
 17 sztuk sprzedanych
Nowe komplety głośników Audio System M100EVO2 100mm.
Impedancja 3 Ohm pozawala na zwiększenie efektywności zestawu przy zasilaniu z samego radia.
Zestaw zawiera:
  • 2x midwoofer 100mm z membraną z prawdziwej, super-sztywnej plecionki włókna szklanego
  • 2x tweeter (gł. wysokotonowy)  klasy Hi-FI z jedwabną kopułką 25 mm
  • 2x zwrotnica 12dB/okt. z regulacją poziomu tweetera 0dB, -3dB
  • 2x obudowy wymienne do tweetera- montaż wpuszczany lub zewnętrzny
  • Pełna zwrotnica 12dB/okt. w wersji ułatwiającej montaż (Einfache Montage Waiche ) z regulacją
Dane techniczne dla Audio System M-100 EVO2:
- moc maksymalna: 2 x 110 W
- moc ciągła RMS: 2 X 70 W
- impedancja: 3 Ohm
- głębokośc montażowa: 48 mm
- 2 x HS 24 EVO tweeter 25mm kopułka jedwabna piękne brzmienie i szeroki kąt dyspersji,
- 2 x FWK-M EVO nowa ulepszona zwrotnica 12dB/okt,
- 2 x MS 100 EVO MIDBASY 100mm z membraną z plecionki włókna szklanego (KEVLAR).