Helix Ci3 C100.2FM-S3 MK2 głośniki samochodowe 10 cm
Ci3 C100.2FM-S3 MK2
Nowe
HELIX Ci3 C100.2FM-S3 MK2 to wydajny, 4-calowy system głośnikowy o impedancji 3 Ω, wyposażony w innowacyjne technologie FlexMount i FlexConnect. Dzięki jedwabnemu tweeterowi i unikalnemu stożkowi "Cenosphere", oferuje niezwykłą jakość dźwięku oraz łatwą instalację w różnych pojazdach.
Więcej szczegółów
 1 sztuk sprzedanych
HELIX Ci3 C100.2FM-S3 MK2 to 4-calowy system głośnikowy o doskonałej jakości dźwięku i wysokiej efektywności (3 Ω). Wyposażony w FlexMount i FlexConnect, umożliwia łatwą instalację i optymalną integrację w pojazdach. Z jedwabnym tweeterem i stożkiem Cenosphere, zapewnia precyzyjne odwzorowanie dźwięku i dynamiczne brzmienie.
Specyfikacja techniczna:
  • Model: Ci3 C100.2FM-S3 MK2
  • Typ: 4" / 100 mm coaxial speaker system
  • Impedancja: 3 Ω
  • Moc RMS / MAX: 80 W / 120 W
  • Zakres częstotliwości: 100 Hz - 25,000 Hz
  • Czułość (SPL):
    • 91 dB @ 2.83V / 1m
    • 87 dB @ 1W / 1m
  • Średnica zewnętrzna: 98.0 mm / 3.86”
  • Średnica montażowa: 89.0 mm / 3.50”
  • Głębokość montażu: 30.0 mm / 1.18”
  • Technologie:
    • FlexMount100 (system montażowy)
    • FlexConnect (terminal do łatwego podłączenia)
  • Tweeter:
    • Średnica cewki: 20 mm
    • Jedwabny tweeter z magnesem neodymowym
    • Wysoka precyzja odwzorowania tonów wysokich
  • Midbass:
    • Stożek papierowy z powłoką "Cenosphere" dla większej sztywności i optymalizacji tłumienia
    • System neodymowy dla niskiej głębokości montażowej
  • Zwrotnica: Zintegrowana, 6 dB wysokoprzepustowa
  • Dodatki:
    • 2x Ci3 C100.2FM-S3 MK2
    • 2x FlexMount100 (z standardowym 4-punktowym montażem)
    • 2x FlexConnect inlay A
    • 2x Kabel połączeniowy
    • 1x Materiał montażowy
Zalety:
  • Wysoka efektywność: 3 Ω technologia idealnie współpracuje z wzmacniaczami HELIX i MATCH, gwarantując maksymalną moc i wydajność.